Jewel Lines Precious Vodka

Realizując Jewel Lines® Concept przez długi czas poszukiwaliśmy ekskluzywnego nośnika tej ideologii, czegoś co będzie nawiązywało do luksusu i będzie kojarzone z diamentami. Analizowaliśmy wiele różnych pomysłów, które doprowadziły nas do koncepcji ekskluzywnej wódki diamentowej. Dzisiaj wiadomo, że kolekcjonerska Precious Vodka (Szlachetna Wódka) pozwoliła nam przenieść ten szczególny pomysł na wszystkie kontynenty świata. Dzięki tej inicjatywie nasze kamienie szlachetne wraz ze szlachetnym trunkiem trafiły do tysięcy ludzi na całym świecie.

Aby przedsięwzięcie Precious Vodka stało się integralnym elementem całościowej ideologii firmy musieliśmy zadbać o spójność tego przedsięwzięcia z kluczowymi elementami naszego konceptu:

  1. TRADYCJA – produkcję realizujemy w oparciu o XIX. wieczną recepturę, w tradycyjnej bułgarskiej gorzelni.
  2. DOBRY SMAK – produkcję oparliśmy na bułgarskiej ściśle wyselekcjonowanej pszenicy, do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wodę z lodowca, a dla uzyskania ekskluzywnych walorów smakowych trunku przeprowadzamy jego sześciokrotną diamentową destylację i trzykrotny proces filtrowania.
  3. GUSTOWNE KLEJNOTY – butelka swoim wyglądem odwzorowuje gustowny diament w szlifie brylantowym. Dodatkowo, pod zamknięciem każdej butelki ukryliśmy szlachetny kamień naturalny. Obdarowując swoich Klientów na całym świecie szmaragdami, szafirami lub rubinami, które powstały tysiące lat temu w ziemi, z jednej strony wzmacniamy podstawową działalność Jewel Lines® związaną z obrotem kamieniami szlachetnymi, a z drugiej strony, niejako przy okazji, pomagamy nabywcom na całym świecie tworzyć indywidualne kolekcje szlachetnych klejnotów.

Warto podkreślić, że Precious Vodka została wielokrotnie wyróżniona. Ostatnie wyróżnienie jakie uzyskała to podwójny złoty medal za walory smakowe i jakość, zdobyty w czerwcu 2018 na Targach w San Francisco

Ambasadorami Marki Jewel Lines® w USA było wiele znanych postaci amerykańskiego show businessu. Warto wspomnieć, że wieloletnim Ambasadorem Marki Jewel Lines® był Joseph Walter Jackson, ojciec Michaela Jacksona. W ramach współpracy, Jewel Lines® wspierało jego fundację, która m.in. realizowała budowę Muzeum Rodziny Jacksonów.

Nowy jubilerski projekt Jewel Lines® zainicjowany w 2018 roku uruchamiany jest równolegle na rynku polskim i czeskim. Począwszy od roku 2019, po zakończeniu prac przygotowujących zaplecze firmy do geograficznej ekspansji, jubilerski projekt Jewel Lines® sukcesywnie będziemy wprowadzać na światowe rynki, na których wcześniej zaistnieliśmy.

Scroll Up