Jewel Lines Managment

Inicjatorem i współzałożycielem spółki realizującej koncepcję marki Jewel Lines® jest Daniel Kuczkowski – Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki AURINKO GROUP. Od kilkunastu lat związany z branżą diamentową. Poza przedsięwzięciem Jewel Lines®, w ramach którego z sukcesem realizuje koncepcję marki, m.in. współzałożyciel i Prezes Zarządu spółki GDTC ANTWERPEN w Czechach zajmującej się hurtowymi dostawami diamentów i szlachetnych kamieni kolorowych.

Kadrę zarządzającą Jewel Lines® stanowi międzynarodowy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych managerów, dzięki którym przyjęta wiele lat temu strategia jest skutecznie realizowana na całym świecie. Zespół zarządzający Jewel Lines® posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu detalicznej dystrybucji diamentów, reprezentując niszową grupę osób rozumiejących zasady jakimi rządzi się polski rynek obrotu kamieniami szlachetnymi.

© Prawo do posługiwania się marką Jewel Lines® posiada AURINKO GROUP Sp. z o.o. o kapitale zakładowym 22.005.000 zł, z siedzibą w Warszawie, wpisana do KRS pod nr 0000388422, NIP 8961520420, REGON 021550840

Scroll Up