Jewel Lines Golden Hands

Złote Ręce Jewel Lines® reprezentuje grupa złotników, jubilerów i projektantów biżuterii posiadających wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje na światowym poziomie.

Głównym Jubilerem, projektantem i wykonawcą Klejnotów Jewel Lines® jest ARMEN światowej sławy mistrz jubilerski z Antwerpii, który od 1992 roku wykonuje klejnoty dla europejskich rodzin królewskich.

Ostatnim, komercyjnym jego dziełem jest korona Miss Luxemburga 2018. Ze względu na jedną z najwyższych pozycji w światowym rankingu jubilerów, Armen jest bezpośrednio nieosiągalny dla większości Klientów.

Główny Jubiler Jewel Lines® osobiście obsługuje tych wszystkich Klientów Jewel Lines®, którzy posiadają drogocenne kamienie szlachetne. Na ich bazie wykonuje artystyczne klejnoty, które posiadają ogromny potencjał cenowy wynikający z faktu, iż twórcą jest artysta o światowej renomie. Warto podkreślić, że Główny Jubiler Jewel Lines® bezpośrednio nadzoruje również inne projekty realizowane przez jubilerów wchodzących w skład Zespołu Jewel Lines®.

© Prawo do posługiwania się marką Jewel Lines® posiada AURINKO GROUP Sp. z o.o. o kapitale zakładowym 22.005.000 zł, z siedzibą w Warszawie, wpisana do KRS pod nr 0000388422, NIP 8961520420, REGON 021550840

Scroll Up