Jewel Lines Experts

Głównym Ekspertem Jewel Lines® jest  WOUTER VANSTEELANT, międzynarodowy ekspert w zakresie diamentów surowych i szlifowanych, gemmolog Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD z siedzibą w Antwerpii, czołowy doradca i konsultant Antwerp World Diamond Centre (AWDC). Warto podkreślić, że z analiz Pana Woutera Vansteelanta korzystają wszystkie poważne firmy handlujące diamentami w głównych ośrodkach handlowych w : Antwerpii, Ramat Gan, Dubaju, Hong Kongu i Nowym Jorku.

Na rodzimych rynkach Jewel Lines® współpracuje z ekspertami, gemmologami i rzeczoznawcami skupionymi wokół renomowanych instytucji, w Polsce są to dwie instytucje : Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich i Polskie Towarzystwo Gemmologiczne.

Profesjonalne zaplecze eksperckie Jewel Lines® jest dla naszych Klientów gwarantem bezpieczeństwa w zakresie wyboru i weryfikacji zarówno nabywanych diamentów, jak i innych kamieni szlachetnych oraz gwarantem rzetelności wykonywanych ekspertyz i obiektywnych wycen wyrobów jubilerskich.

Scroll Up