Jewel Lines Diamonds

Jewel Lines® Diamonds, najstarszy departament firmy zajmujący się handlem szlifowanymi diamentami naturalnymi, szlifowanymi diamentami hodowanymi laboratoryjnie oraz szlachetnymi kamieniami kolorowymi.  Diamentowe korzenie departamentu osadzone są w Antwerpii i swoją historia sięgają roku 1992.

W stałej ofercie Jewel Lines® znajdują się tysiące diamentów i kamieni szlachetnych o każdej wielkości, barwie, czystości oraz kształcie i jakości szlifu. Jewel Lines® ma dostęp do ośrodków handlu diamentami w Antwerpii, Ramat Gan, Bombaju, Hong Kongu oraz Nowym Jorku i organizuje dostawy diamentów bezpośrednio od producentów i z giełd handlu diamentami.

W ramach departamentu Jewel Lines® Diamonds jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie Klienta związane kamieniami szlachetnymi. Handlujemy zarówno diamentami jubilerskimi, jak i diamentami inwestycyjnymi. Oferujemy zarówno diamenty bezbarwne, jak i diamenty kolorowe (nazywane diamentami fantazyjnymi) stanowiące drogocenną elitę wśród inwestycyjnych kamieni szlachetnych.

Scroll Up