zdjęcie 2 - logo JL w kole

Jewel Lines Concept

Jewel Lines® (Linie Klejnotu), to światowa marka rozpoznawalna na wszystkich kontynentach globu, która kilkanaście lat temu narodziła się z pasji do diamentów i szlachetnych kamieni kolorowych.  Zawodowe doświadczenie założycieli bazujące na latach pracy z diamentami, rubinami, szafirami, szmaragdami i innymi kamieniami szlachetnymi zainicjowało narodziny pewnego szczególnego pragnienia. Zapragnęliśmy przybliżyć ludziom na całym świecie możliwość obcowania z klejnotami, do których codzienny dostęp mają jedynie elity świata.

W ten sposób marka Jewel Lines® stała się unikatową koncepcją tworząc Jewel Lines® Concept. Linie Klejnotu zapoczątkowały ideologię, u podstaw której leży najszlachetniejszy kamień na ziemi, czyli diament, a wokół tego szczególnego kamienia każdy człowiek może tworzyć własną kolekcję szlachetnych klejnotów. Elementami integrującymi wewnętrznie Jewel Lines® Concept stały się : TRADYCJA, DOBRY SMAK I GUSTOWNE KLEJNOTY.

Nowy jubilerski projekt Jewel Lines® zainicjowany w 2018 roku uruchamiany jest równolegle na rynku polskim i czeskim. Począwszy od roku 2019, po zakończeniu prac przygotowujących zaplecze firmy do geograficznej ekspansji, jubilerski projekt Jewel Lines® sukcesywnie będziemy wprowadzać na światowe rynki, na których wcześniej zaistnieliśmy.

Scroll Up