Jewel Lines Collections

Jewel Lines® Collections, to jubilerska strategia oparta o tematyczne kolekcje marki Jewel Lines®. Wzornictwo każdej kolekcji opiera się na światowych trendach, a jakość i wykwintność tego wzornictwa trzyma poziom najsilniejszych marek jubilerskich na świecie.

Każda kolekcja ma swoją historię, w której nabywcom opowiadamy na czym się ona wzoruje, do czego się odnosi, dla kogo została zaprojektowana i co ją charakteryzuje. Dzięki historiom przypisanym do poszczególnych kolekcji, Klient może sięgnąć po tę Linię Klejnotów, która najbardziej odpowiada jego emocjom, fantazji i oczekiwaniom.

Aby kolekcje marki Jewel Lines® stały się integralnym elementem konceptu całej firmy musieliśmy zadbać o ich spójność z kluczowymi elementami przyjętej strategii jubilerskiej:

  1. TRADYCJA – kolekcje marki Jewel Lines® tworzone są wyłącznie w oparciu o diamenty oraz inne kamienie szlachetne, które od tysiącleci towarzyszyły elitom świata, podkreślając ich zamożność i pozycję społeczną.
  2. DOBRY SMAK – kolekcje marki Jewel Lines® charakteryzuje wysoka jakość i wykwintność wzornictwa na poziomie uznawanym przez światowych projektantów biżuterii.
  3. GUSTOWNE KLEJNOTY – kolekcje marki Jewel Lines® oferują Klientom gustowne i prestiżowe wyroby jubilerskie pozwalające podkreślić dobry styl, wyjątkowość i poziom zamożności właściciela.
Scroll Up